האתר שיעדכן אתכם על מבצעים של פלאפון

כאשר אנו מצטרפים לחברת סלולר, חשוב לנו לעקוב אחר מחירים ומבצעים. אחרי הכול, התקציב של רובנו מוגבל ואנו רוצים לקבל יותר מידע על חבילות זולות ועל מבצעים שמתקיימים במיוחד לקראת החגים. משום כך, גולשים רבים מעדיפים לשמור קישור של אתר מסודר המציג טבלה ברורה של כל המחירים העדכניים של חברת הסלולר.

אתר המבצעים של פלאפון

המחירים של חברת פלאפון מתעדכנים כל הזמן בהתאם לדרישות הלקוח. פלאפון מחפשת כל דרך אפשרית על מנת להקל על לקוחותיה ולספק שירות זול, אמין ואיכותי. מכיוון שלרובנו אין זמן לעקוב אחר מחירי החבילות של פלאפון באופן תמידי, ניתן להיכנס לאתר www.smartcut.co.il ולהתעדכן בכל המבצעים והמחירים העדכניים המוצעים ללקוחות של חברת פלאפון ולמצטרפים חדשים. באתר תוכלו לקבל מידע על סוגים שונים של חבילות (זוגיות, אישיות, עסקים ומשפחתיות), על המחירים לכל חבילה והמאפיינים שלה – הגבלות גלישה והודעות ושיחות ללא הגבלה הכלולות בה. בראש האתר תוכלו לראות את התאריך האחרון שבו עודכנו החבילות.

דוגמאות לחבילות

באתר תוכלו למצוא מידע על מגוון רחב של חבילות המוצעות על ידי פלאפון. נכון לעכשיו, למשל ניתן למצוא מידע על חבילה אישית הכוללת גלישה של 18 ג'יגה בייט, שיחות והודעות בלי הגבלה בעלות חודשית של 59 שקלים לחודש. דוגמה נוספת היא חבילה עבור כל המשפחה הכוללת 8 ג'יגה בייט ושימוש ללא הגבלה (הודעות ושיחות) בעלות חודשית של 136 שקלים. חבילה לעסקים של 3 ג'יגה בייט ושיחות והודעות בלי הגבלה יכולה לעלות בסביבות ה-32 שקלים לחודש.

כיצד לבחור את החבילה המתאימה

כל אחד רוצה לקבל את החבילה המשתלמת ביותר והמתאימה ביותר עבורו. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור חבילת שיחות וגלישה בפלאפון:

  • להתאים את החבילה לשימוש האישי – האם אתם נוהגים להוציא שיחות טלפון רבות או אולי לגלוש באתר האינטרנט כשאתם נוסעים בתחבורה ציבורית בדרך לעבודה? בהתאם לכך תוכלו לבחור בין חבילה זולה שיש לה הגבלה של שיחות לבין חבילה יקרה מעט, אך כזו הכוללת שיחות ללא הגבלה.
  • בדיקת חיוב נוסף – כאשר אתם סוגרים על חבילה כלשהי עם נציג חברת פלאפון, חשוב לוודא במדויק על מה אתם הולכים לשלם, על מנת למנוע "הפתעות" בהמשך ובירורים על חיובים נוספים שלא ידעתם עליהם.
  • הגבלה על חבילות – חלק מהחבילות המוצעות לכם עלולות להיות מוגבלות לתקופה מסוימת. לדוגמה, חבילות לסטודנטים בתקופת הלימודים בלבד או מבצעים רק לתקופת חג הפסח.

 

מה משפיע על עוצמת האינטרנט האלחוטי בבית?

השאר תגובה