טיפים לבחירת מתרגם מעברית לאנגלית

טיפים לבחירת מתרגם

כאשר אנו זקוקים לתרגום כל טקסט מעברית לאנגלית, בין אם מדובר בתרגום תוכן קצר כמו מאמר לבין אם מדובר בתרגום תוכן ארוך, כמו למשל ספר או עבודה אקדמית או אפילו קידום קצר למטרת קידום אורגני חשוב שנבחר מתרגם מעברית לאנגלית שידע לבצע עבודה מעולה ועשויה ללא רבב.

כיום ישנן מגוון חברות שמציעות שירותי תרגום כמו גם מתרגמים פרטים שמציעים את השירות שלהם לתרגום תכנים מעברים לאנגלית. אבל כיצד בוחרים במתרגם הנכון. צוות המומחים של WeWrite הכין עבורכם טיפים לבחירת מתרגם מעברית לאנגלית.

אנגלית שפת אם – אנגלית שפת אם היא אלמנט הכרחי בבחירת מתרגם בעברית לאנגלית. בבחירת מתרגם חובה לוודא כי שפת האם של המתרגם היא אנגלית. חשוב לוודא כי המתרגם מכיר את השפה האנגלית על בוריה ויודע את כל כללי השפה אנגלית.

מקצועיות – מלבד ידיעת השפה האנגלית חשוב שהמתרגם יהיה מקצועי. שפת אם היא אמנת חשובה אך מקצועיות חשובה לא פחות. כאשר אתם בוחרים מתרגם מעברית לאנגלית חשוב שהוא יהיה מתרגם מקצועי שידוע לבצע עבודות תרגום בצורה מקצועית כי הרי עבודה מסוג זה דורשת כללים מסוימים שהופכים את התרגום למשולם.

תשומת לב לפרטים – בבחירת מתרגם מעברית לאנגלית חשוב לשים לב לפרטים. יש לבדוק כי המתרגם שם לב לפרטים. ניתן לראות זאת כבר בשיחה הראשונית בינכם לבין המתרגם. שימו לב לדרך בה הוא בוחן את הדברים. בדקו כיצד הוא בודק את התוכן, האם הוא שם לב למהות של התוכן, לטעויות שיש בו, האם הוא מבין את הנושא, חשוב לבדוק שאתם והמתרגם משדרים על אותו גל ומבינים אחד את השני. הכימיה היא אלמנו חשוב בכל שיתוף פעולה.

הצעת מחיר – שימו לב להצעת המחיר שניתנת לכם על התרגום. מצד אחד חשוב לבצע השוואת מחירים קפדנית בבחירת מתרגם, אך מצד שני חשוב לשים לב שאתם לא מתפשרים ובוחרים בהצעה זולה מידי. הצעה מסוג זה עלולה להחביא מאחוריה מתרגם שאינו מקצועי, ולכן חשוב למצוא הצעת מחיר סבירה ממתרגם מקצועי.

עמידה בלוחות זמנים כאשר אתם בוחרים תרגום מכל שפה חשוב לסכם עם המתרגם עמידה בלוחות זמנים. בדקו שהמתרגם יוכל לעמוד בלוחות הזמנים שקבעתם עמו מראש ונסחו הסכם שדורש עמידה בלוחות הזמנים.

המלצות – חשוב לבקש המלצות מהמתרגם. בדקו מלקוחות קודמים האם המתרגם טוב ובקשו לראות העבודות תרגום שהמתרגם ביצע בעבר. נסו למצוא מתרגם טוב שהמליצו עליו חברים.

WrWrite הינה חברה המספקת שירותי כתיבה. לחברה צוות מתרגמים מקצועיים העומד לרשותכם לכל צורך.

עוד טיפים בנושאי השייוק הדיגיטלי תמצאו בבלוג המומלץ של KillerMediaחובה לכל איש דיגיטל!

השאר תגובה