מדוע קידום בגוגל לעסקים קטנים חשוב כל כך?

כי רוב העסקים הקטנים מתקיימים על תקציב זעום ונוחלים כשלון תוך שנה עד חמש שנים. כי ניתן לבצע קידום בגוגל גם עם תקציב מצומצם ביותר. כי התוצאות נראות לעין ומבטיחות לעסק את אותו פרסום, שיווק ומיתוג בו הוא מעוניין בתקציב אותו הוא מגדיר מראש. מדוע קידום המנוע החיפוש של הענקית גוגל חשוב כל כך לעסקים קטנים? התחילו לקרוא!

אתר אינטרנט וקידום בגוגל לעסקים קטנים

נכון להיום כרטיס הביקור ואמצעי הפרסום העיקרי והקבוע של כל עסק קטן הוא אתר האינטרנט שלו. האתר הוא הכלי החזק ביותר לשיווק, מיתוג ופרסום באינטרנט שכן ניתן לקדם אותו למקומות אידיאליים ובזאת לחשוף אותו לכמות גדולה של גולשים. עושים זאת בעזרת כתיבת תוכן שיווקי, בניית קישורים, אופטימיזציה להמרות ועוד. אפשר למקד את הקידום של האתר בקהל יעד מקומי או בינלאומי או אוכלוסיה ספציפית באינטרנט, כמו למשל רופאים, זמרים, אנשים שמתעניינים בכלי מוזיקה, מוצרי ניקיון או כל דבר אחר. נכון להיום אתר אינטרנט הינו בעל תפקיד מרכזי בשיווק העסק הקטן וקידום אורגני או ממומן בגוגל הוא האמצעי שיוביל בסופו של דבר לתנועה גדולה של גולשים באתר. רכישה של דומיין מהווה צעד משמעותי בדרך לקידום בגוגל. מומלץ להכיר ולבחון את ההיבטים המשפטיים של הפעולה בטרם מחליטים לכאן או לכאן. 

גוגל מתאימה עצמה לעסקים קטנים

קידום אתרים אורגני מהווה את אחת הדרכים היעילות ביותר לעסקים קטנים להגדיל את מעגל הלקוחות, קרי, להגדיל את ההכנסות ובפעמים גם את הרווחים של העסק. אם יש לכם חנות וירטואלית, אתר תדמיתי או בלוג – ככל הנראה תרצו לקדם אותם בגוגל על מנת להביא אליהם כמה שיותר קהל רלוונטי. גוגל מאפשרת לעסקים קטנים להגיע להחלטה באשר למסלול הקידום המתאים ביותר לצרכים שלהם. נכון להיום כל עסק קטן יכול לשכור את שירותיו של מקדם אתרים שיקדם את האתר, מוצר ושירותיו בגוגל או להחליט על פרסום ממומן בגוגל בו בעל העסק יכול לקבוע את תקציב הפרסום המתאים לעסק הקטן שלו.

קידום לעסקים קטנים בגוגל

יתרונות האורגני והממומן לעסקים קטנים

יתרונות של קידום בגוגל לעסקים קטנים הם אחוזי ההקלקה הגבוהים שכן רוב הגולשים נוטים ללחוץ על התוצאות הלא ממומנות. קידום בגוגל בשיטה האורגנית אינו מחייב לשלם לגוגל על התוצאות המופיעות בפלט תוצאות מנוע החיפוש ויתרון נוסף הוא שאותו קידום בגוגל בשיטה האורגנית הינו קידום לטווח ארוך. קידום אתרים אורגני יכול אף לסייע בהדחקת אזכורים שליליים עליכם בגוגל. היתרונות של קידום ממומן לעסק הקטן באים לידי ביטוי בכך שניתן למקד את הפרסום לפי איזור, לפי שפה, מדינה ופרמטרים נוספים כמו למשל קידום בהתאם למילות מפתח ספציפיות. ניתן לקבוע את אותם הימים ואת אותן השעות של הפרסום שלכם בגוגל וניתן גם לעקוב אחר הדברים וזאת על ידי כלי המעקב אותם מספקת גוגל.

לסיכום, קידום בגוגל לעסקים חשוב משום שהוא מאפשר להם לחשוף את העסק, מוצריו ושירותיו לכמה שיותר גולשים וזאת באותו תקציב אותו הם יכולים להרשות לעצמם. בהצלחה!

השאר תגובה