תפריט סגור

יצירת לוגו לאתר: כמה זה עולה?

יצירת לוגו לאתר: כמה זה עולה?

יצירת לוגו לאתר הוא הליך מורכב הבנוי מכמה שלבים המתחילים באפיון העסק, דרך חקר מתחרים ועד בניית הסקיצות והתוצר הסופי עבור הלקוח. כל שלב בתכנון זוכה לעבודה והשקעה מצד המעצב ומאחורי כל לוגו מקצועי יש מחשבה רבה. לוגו מקצועי צריך לשקף את ערכי החברה והחזון שלה ולשדר את המסרים הנכונים ללקוחות החברה.

כמה אמור לעלות לוגו מקצועי לעסק?

בעוד ישנם אנשים שניתן לשלם 50 שח ולקבל לוגו מקצועי לעסק, הרי שהם שוכחים דבר אחד – אם הם יקנו לוגו מוכן מהאינטרנט הרי שהזכויות על הלוגו הם אינם שלכם ולכן אם אתם רוצים שהלוגו שלכם יהיה ייחודי וישקף את הייחודיות של העסק שלכם הרי שיש צורך בהשקעה חד פעמית של לפחות כמה מאות שקלים לטובת שכירת שירותיו של מעצב מקצועי שיכין עבורכם לוגו מ-0.

במקום לקנות לוגו מוכן שמה שמשתנה בו הוא רק השם, יהיה עליכם לעבור את כל התהליך של יצירת לוגו ייחודי לעסק שלכם ולשתף פעולה עם המעצב. תחילה יהיה עליכם לבנות את אפיון העסק ולאחר מכן להתקדם לשלבי הכנת הלוגו ולבסוף לבחור בסקיצה האהובה עליכם.

אם נסכם את עניין העלות, הרי שלוגו מקצועי ואיכותי לעסק, כזה שבאמת יהיה ייחודי ויבנה עבורכם מ-0 יכול לעלות בין 500 לאלף שקלים כמחיר סטנדרטי. ישנם משרדי פרסום שייקחו אלפי שקלים ויותר עבור עיצוב לוגו, אולם זה יהיה נכון כאשר יהיה מדובר בלוגו של חברת ענק.

לסיום נשתף אתכם במספר טיפים חשובים ליצירת לוגו מקצועי לעסק:

  • לוגו מקצועי צריך להיות פשוט. הוא צריך להיות כזה שקל לזכור, כזה שקל להדפיס ולהנגיש אותו על צבעים שונים ויצירת אייקון מותאם לעסק הוא הפתרון הטוב ביותר לעשות כן.
  • לוגו בעל משמעות. אסור שהלוגו יהיה סתמי הוא צריך לשקף את החזון העסקי, את אופי העסק ולייצג אותו בצורה ברורה ומובנת.
  • הלוגו צריך להיות מעוצב בצורה הולמת, מכובדת וכזו שתשקף את ערכי החברה והחזון שלה.

במידה ואין לכם ניסיון רב שנים בפוטושופ וביצירת לוגואים, מומלץ לשכור שירותי עיצוב גרפי של מעצב מקצועי שיוכל לעשות את העבודה עבורכם. אפיינו ביחד את העסק וסגנון הלוגו המועדף ובקשו מספר סקיצות מעוצבות לבחור מבניהן את הלוגו המושלם לצרכים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.