תפריט סגור

ניקוי מוניטין באינטרנט – כיצד תינצלו ממלתעות האינטרנט?

ניהול מוניטין באינטרנט

תכירו את יורם, עורך דין ותיק ממרכז הארץ. לפני מספר חודשים נשכרו שירותיו על ידי איש נדל”ן ידוע. אחרי משפט ארוך וסבוך ובשל חוסר כנות מצד הלקוח המפורסם, נחלו השניים תבוסה והאחרון נאלץ לשלם למעלה ממאה אלף ₪ מכיסו. כשבוע לאחר תום המשפט, החל איש הנדל”ן במסע הכפשות והשמצות כנגד עורך הדין, שכלל שקרים, עיוותים ו’קטילות’ ברחבי האינטרנט. חודשיים לאחר תום המשפט, עדיין ממתין עורך הדין ללקוח הראשון שיצלצל אליו ויזמין את שירותיו…

יורם אינו אדם אמיתי, אבל לבטח מאות מכם מתחברים לסיפור הבדיוני. מוניטין הינו אחד המצרכים הכי חשובים של כל אדם ועסק. בעידן האינטרנט של היום, היכולת של כל אדם לחרב את מה שאדם אחר בנה בזיעה, מאמץ ומשאבים רבים, הינה הרסנית. מילים, בעידן של היום, יכולות לנפץ חלומות, להוביל לחובות כספיים ופשיטות רגל. להרוס חיים שלמים. ככה זה כשאחוז כה גבוה של אנשים בוחרים את אנשי המקצוע והחברות איתם יבואו במגע באמצעות חיפוש באתרי האינטרנט ואף אחד מהם לא לוקח בחשבון שמאחורי המילים ייתכן ועומד לקוח מתוסכל ולא אמין, בעל עסק מתחרה ונקמן או כל גורם אינטרסנטי אחר.

ניקוי מוניטין באינטרנט – כיצד התהליך מתבצע?ניקוי מוניטין

בדיוק בנקודה הזאת אנחנו נכנסים. עם הצורך הממשי לפעולת ניקוי מוניטין באינטרנט, אשר תחזיר אתכם אל המסלול הנכון ותגרום לסערה לחלוף עם כמה שפחות נזקים. פעולת הניקוי הינה אקוטית מבחינת חשיבותה ועליה להתבצע על ידי אנשים שמבינים את שוק האינטרנט, חוות הדעת, הביקורות ואתרי הדעה ויודעים בדיוק כיצד לגרום לכל הטוב לבלוט ולרע, אם ישנו, להיעלם בין המלל האינסופי (והכל, כמובן, במסגרת החוק).

ניקוי מוניטין באינטרנט הוא נדבך מרכזי באסטרטגיית ניהול מוניטין שלמה. מדובר בעניין המתאים בעיקר לבעלי חברות ועצמאיים בתחומים שונים – רופאים, עורכי דין, מתווכי דירות, עיתונאים, אדריכלים, אינסטלטורים, פוליטיקאים ועוד. בסיס פעולת הניקוי מורכב ממספר אלמנטים מרכזיים, בראשם הדחקת האזכורים השליליים ברחבי האינטרנט לצד הבלטת החיוביים; ניתור ובקרה בזמן אמת של פרסומים הקשורים אליכם; יצירת פרופילים ברשתות החברתיות השונות; ועוד. מדובר בתהליך שעשוי להתפרש על פני מספר חודשים. מי שמציע לכם פתרונות קסם מידיים, כנראה מנסה למכור לכם משהו שלא באמת קיים.

כאמור, ניקוי מוניטין באינטרנט דורש הכרה על בוריה של רשת האינטרנט, לרבות הבנה באופן פעולתה, בגלגלים המניעים אותה, באופן שבו מנועי חיפוש מקדמים אתרים ובצורה הנכונה לבניית אינטראקציה חיובית עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם. עשו לעצמכם טובה גדולה, אל תתפשרו על חברה שאיכות עבודתה מוטלת בספק. מוניטין שלילי באינטרנט הוא חבל המתהדק במהירות על צוואר העסק שלכם. אל תותירו את גורלכם בידיהם של חובבנים.

ניקוי מוניטין באינטרנט – משנים את המגמה, חוזרים להצליח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.