תפריט סגור

צלם וידאו

צלם וידאו

כאשר רוצים להיזכר ברגעים חשובים בחיים, פשוט מחפשים את הקטע הזה שנמצא על דיסק או על קלט וידיאו ישנה שבה צופים. בכל אירוע שחוגגים תמיד יהיה אדם אשר אמון על העבודה של הצילום עצמה. ככל שהזמן חולף לו יכולים לראות עד כמה ציוד הצילום נעשה יותר משוכלל והצלמים של הוידיאו עצמו לומדים להכיר דרכים חדשות ליצירה של אותה התמונה. מה קורה כאשר מדובר בוידיאו שאותו מצלמים? כאן גם החלו סוגים שונים של עדכונים ברוח התקופה של אין סוף צילומים שמתבצעים על ידי צלמים מקצועיים וצלמים חובבנים.

עידן שכולו סרטוני וידאו

כולם היום אוהבים לראות קטעי וידיאו או סרטים באורך מלא, והדרישה אל תוכן שמגיע בצורה של סרטון רק גדלה, כאשר יש סרטונים אשר נעשים בצורה חובבנית עבור שימוש אישי ויש סרטונים אשר מצולמים על ידי צלמים עם ציוד צילום מקצועי ולאחר מכן גם עוברים שלב של עריכה על ידי עורכי וידאו מיומנים.

לשלב של הצילום יש חשיבות מאוד גבוהה שכן אם רוצים שיהיה אפשר להגיע אל המטרה אשר לשמה בכל מצלמים צריכים לדעת מה מוקד הצילום ולעשות את זה בעין שהיא הכי יצירתית. התוצר הוא אומנם עדיין ללא החיתוכים לצד השילובים עם אפקטים וטקסט חזותי שעושים את כל הדגשים החשובים שמושכים את עיניהם של הצופים.

עובדים בהרמוניה מושלמת

כאשר מגיעים אל חברה אשר מציעה את השירות של עריכת סרטונים יש להבדיל בין עריכה של קטע וידאו קיים לבין יצירה של קטעי הוידיאו הנדרשים והפיכה שלהם אל סרטון מעובד שערוך לפרטי פרטים. הדבר מצריך צוות שלם של אנשים מוכשרים שיודעים לאמוד את הצרכים של כל אדם שמגיע אליהם, להכין תוכנית של עבודה שלפיה עובדים בשלבים ולצאת לפעולה שבה מכינים את הסרטון ועליו עמלים.

כאשר צוות שלם, החל מהצלם של הוידיאו ועד לאדם אשר עורך אותו, עובדים בצורה שהיא לפי התוכנית, מקבלים תוצר שעונה בצורה הכי טובה שאפשר על הדרישות, החל מצילום איכותי ומקצועי ועד לסרטון שבו בהנאה כולם צופים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.