תפריט סגור

קורסים אילוסטרייטור והקשר לעיצוב גרפי

קורסים אילוסטרייטור

יש לא מעט אנשים שמחפשים ללמוד משהו. זה יכול להיות רגע אחרי השחרור מהצבא או אחרי הטיול החלומי הגדול, זה יכול להיות לאחר עבודה של כמה שנים או אפילו אחרי פיתוח קריירה מצליחה אך עם תחושה של מיצוי ורצון להתקדם לדבר הבא. זה יכול להיות במקביל לעבודה שאוהבים ויכול להיות אחרי שכבר יוצאים לפנסיה ויכול להיות בכל זמן אחר. אחת האופציות הטובות ביותר היא לעשות קורסים בגרפיקה, קורסים שבסופם ניתן יהיה לעבוד במשרדי פרסום, מערכות עיתונים, חברות בניית אתרים ובמקומות רבים אחרים. אפשר כמובן גם לעבוד כעצמאיים ולתת שירות ועוד לפני צריך להבין איזה קורסים צריך לעשות. אחד מאותם קורסים הוא קורס אילוסטרייטור, קורס חובה כחלק מלימודי עיצוב גרפי.

מהי תוכנת אילוסטרייטור?

לפני שנבין מהם קורסים אילוסטרייטור והקשר לעיצוב גרפי נבין קודם מהי התוכנה. אילוסטרייטור היא עוד תוכנה גאונית של חברת אדובי, החברה שפיתחה את תוכנות הגרפיקה המובילות בעולם. זו היא תוכנה ווקטורית באמצעותה ניתן לעצב תלת מימד, לוגואים, גרפים ודברים אחרים. ולמה זה חשוב שהיא תוכנה ווקטורית? כי לעומתה, תוכנת פוטושופ היא תוכנה שעובדת על פיקסלים מה שאומר שאי אפשר להגדיל תמונה עם פוטושופ בלי סוף מכיוון שהפיקסלים יהפכו למטושטשים. אם עובדים על תמונה או כל גרפיקה אחרת עם אילוסטרייטור, ניתן להגדיל את הגרפיקה לכל גודל שרוצים. עברתם באיילון וראיתם תמונה ענקית של דוגמנית תלויה? זו היא תמונה שעובדה עם אילוסטרייטור.

הקשר לעיצוב גרפי

עכשיו הקשר לעיצוב גרפי הוא כבר יותר ברור. יש לא מעט אלמנטים גרפיים שדורשים עבודה עליהם עם תוכנת אילוסטרייטור, והתוכנה הופכת אותם לגרפיקה מרהיבה.  יש עוד תוכנות גרפיות כמו דרימוויבר, פלאש ואחרות וכל אחת משלימה את השנייה. אם אתם חושבים ללמוד עיצוב גרפי, אתם חייבים ללמוד גם את תוכנת אילוסטרייטור. מעבר לזה שזו תוכנה מרתקת, תוכנה שאפשר לעשות איתה כל כך הרבה, זו היא תוכנה שתאפשר לכם לעשות עוד צעד בתחום, צעד גדול אל עבר ההצלחה.

אילוסטרייטור לומדים אחד על אחד מהבית!

אז מהי שיטת הלימוד המדוברת כל כך של מכללת סולו? מכללת סולו מציעה לכם לימודים אחד על אחד עם מורה פרטי אבל… מהבית מול המחשב. כן, אלו לא עוד סרטונים לצפייה חופשית אלא ממש שיעור שמתקיים דרך תוכנת שיתוף מסכים. בצד אחד אתם יושבים ובצד השני מורה מקצועי ובעל ניסיון וכך אתם מתקדמים צעד אחד צעד אל עבר ההצלחה.  הנה כמה יתרונות של השיטה הזו

  • לומדים מתי שנוח – לא צריך להפסיד זמן עבודה ולא צריך לוותר על בילוי עם המשפחה.
  • לומדים מאיפה שרוצים – כל מה שאתם צריכים הוא חיבור לאינטרנט, מחשב ואת התוכנות הרלוונטיות. הלימודים יכולים להתבצע מכל מקום.
  • מתקדמים צעד אחר צעד – אם אתם מאלו שלימוד עם כיתה מבלבל אתכם ומפריע לכם להצליח, זו בדיוק השיטה בשבילכם.
  • חוסכים כסף – לא משלמים על חנייה, על אוכל, על דלק או על כל דבר אחר כמו שמשלמים כשיוצאים מהבית.

אז קדימה למה אתם מחכים? קורס אילוסטרייטור במכללת סולו הוא הקורס בשבילכם!

באדיבות מכללת סולו קורס עיצוב גרפי באינטרנט אונליין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.