תפריט סגור

למה חשוב להשקיע באחסון אתרים איכותי

שירות גיבוי מרחוק

עסקים רוצים לחסוך בהוצאות וזה נוגע לכל תחומי הפעילות של העסק. אתר אינטרנט הוא גם הוצאה איתה העסק מתמודד וזה טבעי שהעסק ירצה לחפש לחסוך בהוצאות. אם חיסכון בהוצאות הוא השיקול היחידי שלכם אז אתם יכולים למצוא חבילות אחסון אתרים זולות. אך האם חבילות אחסון אלו אכן יספקו את הסחורה, כנראה שלו. חבילות אחסון האתרים הזולות הן אולי טובות עבור בלוגים ואתרים שאנשים עושים ללא מטרות רווח. אך חברה רצינית המקימה אתרים למטרות עסקיות אינה יכולה להסתמך על שרתי אחסון אלו. אם העסק שלכם חשוב לכם אז כדאי שתתיחסו ברצינות לנושא. אמנם המחיר הוא חשוב אבל אסור לוותר או להתפשר על האיכות.

חבילות האחסון הזולות הן חבילות של שרתים משותפים. אתר האינטרנט שלכם נמצא על אותו שרת יחדיו עם עשרות או מאות אתרי אינטרנט אחרים. כל פעולה שהגולשים מבצעים באתר גוזלת ממשאבי השרת ומשפיעה על האתרים האחרים. כלומר גולשים יכולים להתחבר לאתר שבכלל לא קשור אליכם ואתם בעצם משלמים את המחיר – האתר שלכם מתחיל לעבוד לאט. חבילות אלו יכולות להיות טובות עבור אתרים קטנים אך אלו הן חבילות הפוגעות ומגבילות אתרים בעלי פעילות מרובה. אם האתר שלכם חשוב לכם אז מוטב לבדוק את האפשרויות של שרת וירטואלי או שרת ייעודי.

ישנם מאפיינים נוספים באחסון האתרים אשר יכולים להשפיע על מהירות האתר. כמובן שמהירות המעבד של השרת, הזיכרון ומהירות הדיסק הקשיח משחקים כאן תפקיד. בהחלט ישנו חשש שחבילות אחסון זולות הן על שרתים ברמה נחותה. דבר כזה יכול לפגוע במהירות האתר שלכם.

אתרי אינטרנט נתונים לסכנות גדולות אשר יכולות להביא להפלת האתר או גרוע מזה, חשיפת מידע פרטי לעיני כל. אלו יכולים להיות וירוסים, האקרים ושאר תקלות טכניות. אחסון אתרים איכותי כולל תמיד חבילות אבטחה מתקדמות אשר ייסייעו לאבטח את האתר שלכם. במקביל יש צור בגיבוי אמין המתבצע באופן אוטומטי ויום יומי על מנת להבטיח לשמור על האתר שלכם.

אחסון אתרים איכותי אינו מתבטא אך ורק במאפיינים הטכניים של השרת אלא גם בדברים שמסביב כמו שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית. דמיינו לעצמכם שיש לכם אתר של חנות פרחים והאתר קורס מסיבה לא ידועה בדיוק בשמיני במרץ (יום האישה הבינלאומי), יום חזק מאוד במכירות פרחים. במקרה כזה אתם צריכים חברה המציעה שירותי אחסון איכותיים עם סטדנרטים מקצועיים על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולהעלות את האתר לאוויר בהקדם האפשרי.

אולי יעניין אותך גם:
מדריך בסיסי למערכת cpanel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.