תפריט סגור

קניית לייקים

קניית לייקים היא דרך קלה להופיע פופולרי יותר ולקבל חשיפה רבה יותר לרשתות החברתיות. עם זאת, קניית לייקים היא לא רק קיצור דרך. תידרש מחויבות ארוכת טווח כדי לבנות רשת איתנה של עוקבים ומעריצים.

מה היתרונות בקניית לייקים?
הסיבה הפשוטה ביותר לחברות או אנשים פרטיים לקנות לייקים היא שזה נראה טוב יותר במדיה החברתית. לדוגמה, אם אתם מנסים לקדם את המוצר או השירות שלכם בפייסבוק, 1,000 עוקבים בפייסבוק אבל רק 50 לייקים מורידים את האמינות שלכם מאשר 1,000 לייקים עם 50 עוקבים בפייסבוק. הופעת הפופולריות מדברת רבות על המוצר או השירות שלך מכיוון שהיא מראה שאנשים עוסקים בתוכן שלך בדרך כלשהי.
מהם החסרונות בקניית לייקים?
אמנם קניית לייקים באינסטגרם יכולה להיות יתרון.

איך קונים לייקים?
חברות שם מוכנות לקנות עבורך את ה’לייקים’ שלך. לדוגמה, אם יש לך עמוד פייסבוק עם 1,000 לייקים, אבל אתה רוצה להצמיח אותו כך שייראה שאתה פופולרי יותר, ישנן חברות שיקנו עבורך את הלייקים – בדרך כלל בקבוצות של 100 או 500 – וכן הם יעשו זאת בעילום שם.
קניית לייקים היא דרך ללא מאמץ להשיג לייקים למוצר שלך. זה יכול להיות פתרון מהיר לייצר יותר אמון ותשומת לב של הצרכנים במינימום עבודה.

מה היתרונות בקניית לייקים?
יש הרבה יתרונות בקניית לייקים, אבל החשוב ביותר הוא שזה מבטיח את הצלחת הקמפיין, השקת המוצר או העסק שלך. קניית לייקים נותנת לך סיכוי גבוה יותר להפוך לוויראלי גם במדיה החברתית, מכיוון שיותר אנשים יתחילו לאהוב את זה אם יראו שאחרים כבר אהבו את זה.
מהם החסרונות? החיסרון הגדול ביותר הוא ששיטה זו לא מאפשרת לך למקד את מי שרואה את המוצר או המותג שלך. אתה יכול רק לקוות לצמיחה אורגנית עם הלייקים האלה ולכן תצטרך להתמקד גם בטכניקות שיווק אחרות, כמו יצירת תוכן ושימוש

לסיכום

קניית לייקים ברשתות חברתיות היא דרך קלה לתת למותג שלך את הדחיפה ההכרחית.
יש כל כך הרבה דרכים שאתה יכול לקנות לייקים ברשתות חברתיות בימינו. פלטפורמות פשוטות כמו פייסבוק מאפשרות להשתמש בכרטיס אשראי ולקנות לייקים באלף או מיליון. אפשרות נוספת היא לרכוש חבילת עוקבים, שהיא קצת יותר יקרה בהתחלה אבל תדאג לכל רכישת המשך עבורכם.
למידע נוסף בקרו באתר GooLike.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.